Hoppa till sidans innehåll

Anmälda löpare 2017


OBS! Det kan dröja upp till en vecka från det att du betalat till det syns nedan i listan, p.g.a. hantering hos Plusgirot och i vår organisation.

Förnamn Efternamn Klubb/ort Klass Sträcka
Nina  Ahlén IF Hagen Dam Motion 10,5 km
Ingela Ahrling Skövde Dam Motion 10,5 km
Martina Alvarsson IFK Skövde SK Dam Motion 10,5 km
Geraldine Andersson Broddetorp Dam Motion 10,5 km
Camilla Andersson Skövde Dam Motion 10,5 km
Karin Appelberg Skövde Dam Motion 10,5 km
Märta Bivall Åmäl Dam Motion 10,5 km
Carola Carlsson Träningskonsulten Sportsclub Dam Motion 10,5 km
Emelie Ekstedt Ekstedts Järnhandel Dam Motion 10,5 km
Åsa Furustam Mariestad Dam Motion 10,5 km
Carina  Hedbom Meritor FK Dam Motion 10,5 km
Nina  Huss Meritor FK Dam Motion 10,5 km
Sara Ingsberg Skövde Dam Motion 10,5 km
Ann-Charlotte Jakobsson Istrums SK Dam Motion 10,5 km
Petronella Jeppsson Skövde Dam Motion 10,5 km
Eleonor Johansson Karlsborg Dam Motion 10,5 km
Christina Johansson CEJN AB Dam Motion 10,5 km
Lina  Kahlin P4IF Dam Motion 10,5 km
Ulrika Karlsson Stenstorp IF Dam Motion 10,5 km
Lina  Karlsson Skövde Dam Motion 10,5 km
Julia Karlsson Ullervad Dam Motion 10,5 km
Git Karlsson Karlskoga Dam Motion 10,5 km
Johanna Larsson Jönköping Dam Motion 10,5 km
Pernilla Ljungkvist Lerdala IF Dam Motion 10,5 km
Eva Löfnertz Andersson Friskis & Svettis Skövde Dam Motion 10,5 km
Sofia Melen Moadi Skövde Dam Motion 10,5 km
Lena Nohlberg Mariestad Dam Motion 10,5 km
Victoria Ottersten Skövde Dam Motion 10,5 km
Jennie Palmqvist Skövde Dam Motion 10,5 km
Merina Rehn Broddetorp Dam Motion 10,5 km
Victoria Ronge Falköping Dam Motion 10,5 km
Alexandra Ronge Lonesome Runners Dam Motion 10,5 km
Hanna Samuelsson Stenstorp Dam Motion 10,5 km
Erika Svanberg Falköping Dam Motion 10,5 km
Camilla Tinglöv Jönköping Dam Motion 10,5 km
Lina  Weylandt Skövde Dam Motion 10,5 km
Jonna Weylandt Stockholm Dam Motion 10,5 km
Anna Widunder Broddetorp Dam Motion 10,5 km
Phanit Allert Skövde Dam Motion 5 km
Åsa Andersson Stöpen Dam Motion 5 km
Jessica Annerqvist Mariestad Dam Motion 5 km
Alva Appelberg Skövde Dam Motion 5 km
Alice  Appelberg Skövde Dam Motion 5 km
Karolin Arnoldhsson Skövde Dam Motion 5 km
Maria Aronsson Bullaren Dam Motion 5 km
Lisa Bergdahl SAIK Dam Motion 5 km
Astrid Bergqvist Lerdala Dam Motion 5 km
Josefin Bertilsson Skövde Dam Motion 5 km
Tove Biederbeck Skövde Dam Motion 5 km
Gunilla Bivall Åmäl Dam Motion 5 km
Kajsa den Braver Habo Dam Motion 5 km
Petra Ekstedt Ekstedts Järnhandel Dam Motion 5 km
Nora Eriksson Seipel STOPPA KLOCKAN Dam Motion 5 km
Johanna Erixon Landvetter Dam Motion 5 km
Cecilia Flodqvist Skultorp Dam Motion 5 km
Nicoletta Glinatsi Skövde Dam Motion 5 km
Stina Graad Martinssons Dam Motion 5 km
Veronica Gudtafsson Falköping Dam Motion 5 km
Pia Haikka VGR Dam Motion 5 km
Frida Hannius Trollhättan Dam Motion 5 km
Louise Hasselqvist Furhoffs  Dam Motion 5 km
Camilla Hermansson Skövde Dam Motion 5 km
Clara Hildt   ÖIS Dam Motion 5 km
Eva-Britt Jansson Tidaholm SOK SISU Dam Motion 5 km
Daniella Jensen Stockholm Dam Motion 5 km
Susanne Johansson Hjo Dam Motion 5 km
Ann-Charlotte Johansson Lidköpings IS Dam Motion 5 km
Annamaria Jonegård Martinssons Dam Motion 5 km
Marie Jonsson Forshaga Dam Motion 5 km
Amanda Karlsson Mariestad Dam Motion 5 km
Anna Kjellsdotter Skövde Dam Motion 5 km
Linda Larsson Skövde Dam Motion 5 km
Inga-Lill Magnusson VGR Dam Motion 5 km
Sonja Malm Kampavall Dam Motion 5 km
Lena Martinsson Martinssons Dam Motion 5 km
Ingela Mikanovic Frösve Dam Motion 5 km
Marre Neergaard-Möller Kungslena Dam Motion 5 km
Cecilia Nielsen Heelstriker RC Dam Motion 5 km
Eva Nystedt Svanström Skövde Dam Motion 5 km
Cecilia Olsson Kungslena Dam Motion 5 km
Alice  Seipel STOPPA KLOCKAN Dam Motion 5 km
Rose-Marie Sjöqvist Hilli Mariestad Dam Motion 5 km
Kristina Sjöstrand Lidköping Dam Motion 5 km
Helena Sonesson Falköping AIK Dam Motion 5 km
Eva-Britt Svensson Skövde Dam Motion 5 km
Johanna Wackelin Skövde Dam Motion 5 km
Carina Wallgren Lerdala Dam Motion 5 km
Lena Wallström VGR Dam Motion 5 km
Ann von Essen STOPPA KLOCKAN Dam Motion 5 km
Berit Zackrisson Kungälv Dam Motion 5 km
Elvira Björklund Trollhättans SOK Dam Tävling 10,5 km
Elin Brink MAIK Dam Tävling 10,5 km
Beatrice Brink Kville Dam Tävling 10,5 km
Sara Christiansson Sävedalens AIK Dam Tävling 10,5 km
Gun Engström IF Hagen FIK Dam Tävling 10,5 km
Aleksandra Gustavsson Lidköpings IS Dam Tävling 10,5 km
Frida Kristiansson ÖIS Dam Tävling 10,5 km
Maria Larsson ÖIS Dam Tävling 10,5 km
Johanna Larsson ÖIS Dam Tävling 10,5 km
Loan Le IFK Skövde FIK Dam Tävling 10,5 km
Emma Magnusson MAIK Dam Tävling 10,5 km
Hanna Michaelsson ÖIS Dam Tävling 10,5 km
Linnea Smalström SAIK Dam Tävling 10,5 km
Alva Sonesson IK Wilske Dam Tävling 10,5 km
Malin Strand SAIK Dam Tävling 10,5 km
Linn Söderholm SAIK Dam Tävling 10,5 km
Annica Wernerson Kvänums IF Dam Tävling 10,5 km
Tova Gustafsson Istrums SK F12 3,5 km
Mira Göransson IK Ymer F12 3,5 km
Thea Karlsson Axvall F12 3,5 km
Linnéa Neergaard-Möller Kungslena F12 3,5 km
Ella Olsson Kungslena F12 3,5 km
Hanna Schnitzler IF Hagen FIK F12 3,5 km
Filippa Strandberg IF Hagen FIK F12 3,5 km
Stina Tagesson IK Ymer F12 3,5 km
Elsa Tagesson IK Ymer F12 3,5 km
Magdalena Tallbacka IFK Skövde SK F12 3,5 km
Lina  Björk IFK Skövde SK F14 3,5 km
Tove den Braver Habo F14 3,5 km
Ida Genitz Istrums SK F14 3,5 km
Maja Wrångemyr IK Ymer F14 3,5 km
Lina  Karlsson Lidköpings IS F16 5 km
Caroline Karlsson Axvall F16 5 km
Felicia Nystedt Svanström Skövde F16 5 km
Ellen Askling IK Akele F2-10 1,6 km
Siri Bjurén Ulvåker F2-10 1,6 km
Isabell Bäckman Mölndal F2-10 1,6 km
Sara Gullersbo Martinssons F2-10 1,6 km
Julia Hullberg Hjo F2-10 1,6 km
Filippa Hullberg Hjo F2-10 1,6 km
Lova Hurri Axvall F2-10 1,6 km
Elin Hurri Axvall F2-10 1,6 km
Vinga Jensen Beijer Lerdala IF F2-10 1,6 km
Sonja Kindblom Bullaren F2-10 1,6 km
Linn Manderstedt Skövde F2-10 1,6 km
Agnes Ramhult IK Ymer F2-10 1,6 km
Tuva Rosell Skövde F2-10 1,6 km
Greger Ahlén IF Hagen Herr Motion 10,5 km
Mats Ahrling Skövde Herr Motion 10,5 km
Robert Alvarsson IFK Skövde SK Herr Motion 10,5 km
Ludvig Anderberg IFK Skövde SK Herr Motion 10,5 km
Mattias Andersson CEJN AB Herr Motion 10,5 km
Marcus Andersson Furhoffs  Herr Motion 10,5 km
Jan-Ove Andersson Mariestads AIF Herr Motion 10,5 km
Björn Andersson Broddetorp Herr Motion 10,5 km
Krister Anttila-Egeryd Meritor FK Herr Motion 10,5 km
Anders Arvidstam Falköping Herr Motion 10,5 km
Michael Backhaus Skövde Herr Motion 10,5 km
Urban Bark Team B-man Herr Motion 10,5 km
Per Bergström Skövde Herr Motion 10,5 km
Marcus Björk IFK Skövde SK Herr Motion 10,5 km
Tord  Blücher Meritor FK Herr Motion 10,5 km
Rickard Bodén Laxå OK Herr Motion 10,5 km
Mikael Bogren Team B-man Herr Motion 10,5 km
Christian Brandell P4IF Herr Motion 10,5 km
Fredrik Broberg Locketorp Herr Motion 10,5 km
Gabriel Byström Sveriges Radio Herr Motion 10,5 km
Johan Carlsson Skövde Herr Motion 10,5 km
Fredrik Carlsson P4IF Herr Motion 10,5 km
Mikael  Christenson Lonesome Runners Herr Motion 10,5 km
Aron Corneliusson P4IF Herr Motion 10,5 km
Per-Ola Dahmm IFK Skövde FIK Herr Motion 10,5 km
Daniel Davidsson P4IF Herr Motion 10,5 km
Berth Davidsson Falköping Herr Motion 10,5 km
Tobias den Braver Habo Herr Motion 10,5 km
Erik Doverholm CEJN AB Herr Motion 10,5 km
Jörgen Edlund Mariestad Herr Motion 10,5 km
Jörgen Edlund Töreboda Herr Motion 10,5 km
Emil Ek Grästorp Herr Motion 10,5 km
Tomas Ekstedt Ekstedts Järnhandel Herr Motion 10,5 km
Rasmus Ekstedt Ekstedts Järnhandel Herr Motion 10,5 km
Ronnie Ellström Skövde Herr Motion 10,5 km
Christian Ellström Västerås Herr Motion 10,5 km
Andreas Ellström Örebro Herr Motion 10,5 km
Carl-Gunnar Emanuelsson Team B-man Herr Motion 10,5 km
Tomas Eriksson Hjo Herr Motion 10,5 km
Patrik Eriksson Karlsborg Herr Motion 10,5 km
Johan Eriksson CEJN AB Herr Motion 10,5 km
Kristoffer Fredén Skövde Herr Motion 10,5 km
Stefan Fredriksson P4IF Herr Motion 10,5 km
David Frenger CEJN AB Herr Motion 10,5 km
Per Friberg Team B-man Herr Motion 10,5 km
Joakim Färén Skövde Herr Motion 10,5 km
Fredrik Georgsson Tibro Herr Motion 10,5 km
Daniel Glinatsi Skövde Herr Motion 10,5 km
Patrik Grönlund Skövde Herr Motion 10,5 km
Erik Grönlund Skultorps IF Herr Motion 10,5 km
Espen Grönning Skövde Herr Motion 10,5 km
Markus Gunnarsson Skövde Herr Motion 10,5 km
Jonas Hagerö CEJN AB Herr Motion 10,5 km
Oscar  Haglind P4IF Herr Motion 10,5 km
Bernt Henriksson Gudhems IF Herr Motion 10,5 km
Crister Hoffman Stenstorp IF Herr Motion 10,5 km
Conny Holm Skövde Herr Motion 10,5 km
Per Hurri Axvall Herr Motion 10,5 km
Jonas Imberg Skövde Herr Motion 10,5 km
Jesper Jennerholm P4IF Herr Motion 10,5 km
Stefan Johansson CEJN AB Herr Motion 10,5 km
Mikael  Johansson P4IF Herr Motion 10,5 km
Mikael  Johansson Mariestad Herr Motion 10,5 km
Max Johansson Team B-man Herr Motion 10,5 km
Lars Johansson CEJN AB Herr Motion 10,5 km
Jonas Johansson Tibro Herr Motion 10,5 km
Johan Johansson Varnhem Herr Motion 10,5 km
Fredrik Johansson Nacka Herr Motion 10,5 km
Per Jonson Mölltorp Herr Motion 10,5 km
Hasse Jonsson Träningskonsulten Sportsclub Herr Motion 10,5 km
Martin Kardell Göteborg Herr Motion 10,5 km
Pär Karlsson Axvall Herr Motion 10,5 km
Henrik Karlsson Skövde Herr Motion 10,5 km
Erik Karlsson Göteborg Herr Motion 10,5 km
Andreas Karlsson Furhoffs  Herr Motion 10,5 km
Linda Kits P4IF Herr Motion 10,5 km
Oscar Kjellberg Trollhättan Herr Motion 10,5 km
Daniel Krussgård Moholm Herr Motion 10,5 km
Jonas Källerman IFK Skövde SK Herr Motion 10,5 km
Daniel Lagrell P4IF Herr Motion 10,5 km
Carl-Olov Lannemyr Team Salming Herr Motion 10,5 km
Marcus Lantz Furhoffs  Herr Motion 10,5 km
Peter Larsson Hjo Herr Motion 10,5 km
Jacob Larsson Hjo Herr Motion 10,5 km
Anton Laudon Skövde Herr Motion 10,5 km
Andrew Lawrenson IF Hagen SK Herr Motion 10,5 km
Conrad Lidholm Team B-man Herr Motion 10,5 km
Stefan Liljedahl Skövde Herr Motion 10,5 km
Patrik Lindblom IK NocOut.se Herr Motion 10,5 km
Patrik Lindqvist Skövde Herr Motion 10,5 km
Jonas Ljung Skövde Herr Motion 10,5 km
Marco Lundahl Lidköping Herr Motion 10,5 km
Hans-Erik Lundin Skövde Herr Motion 10,5 km
Jim Lundqvist ILF Herr Motion 10,5 km
Marcus Malm GP Racing Herr Motion 10,5 km
Henrik Malm Malmö gerillalöpare Herr Motion 10,5 km
Linus Nielsen Heelstriker RC Herr Motion 10,5 km
Urban Nilsson Karlstad Herr Motion 10,5 km
Tommy Norrgård Team B-man Herr Motion 10,5 km
Trygve Orderud ILF Herr Motion 10,5 km
David Palmius Skövde Herr Motion 10,5 km
Rickard Persson Skövde Herr Motion 10,5 km
Martin Persson CEJN AB Herr Motion 10,5 km
Umberto Piastra Karlsborg Herr Motion 10,5 km
Johan Ragnarsson P4IF Herr Motion 10,5 km
Erik Ronge Falköping Herr Motion 10,5 km
Rickard Rosell Skövde Herr Motion 10,5 km
Richard Rönnerman Skövde Herr Motion 10,5 km
Sven-Henrik Sandberg FMV Sport Herr Motion 10,5 km
Pär  Sjögren Meritor FK Herr Motion 10,5 km
Peter Sjölander Skövde Herr Motion 10,5 km
Henrik Song Mariestad Herr Motion 10,5 km
Per Svanström Stockholm Herr Motion 10,5 km
Martin Svanström Stockholm Herr Motion 10,5 km
Roger Svensson Götene Herr Motion 10,5 km
Jan Svensson Hindsbergs IF Herr Motion 10,5 km
Christian Svensson Team B-man Herr Motion 10,5 km
Lars  Söderström Meritor FK Herr Motion 10,5 km
Henrik Thorsén Göteborg Herr Motion 10,5 km
Fredrik Toft Skövde triathlon Herr Motion 10,5 km
Mats Tornblad Tibro Herr Motion 10,5 km
Henrik Tornås Vallda Herr Motion 10,5 km
Ulf Wahlström Karlsborg Herr Motion 10,5 km
Jakob von Essen STOPPA KLOCKAN Herr Motion 10,5 km
Filipe Väcklén P4IF Herr Motion 10,5 km
Kari Aartojärvi Kungälv Herr Motion 5 km
Johan Anderberg Skara Judoklubb Herr Motion 5 km
Rifet Avdic Skövde Herr Motion 5 km
Peter Ekstedt Ekstedts Järnhandel Herr Motion 5 km
Lars-Åke Eriksson STOPPA KLOCKAN Herr Motion 5 km
Anders Georgson Skultorp Herr Motion 5 km
Erik Gullersbo Martinssons Herr Motion 5 km
Christoffer Gunnarsson Skövde Herr Motion 5 km
Bengt Gustafson Tidaholm SOK SISU Herr Motion 5 km
Mikko Haikka Skövde Herr Motion 5 km
Ceith Ilveson Tidaholm SOK SISU Herr Motion 5 km
Tommy Johansson Skövde Herr Motion 5 km
Sven-Olof Johansson Skultuna Herr Motion 5 km
Sven Johansson Hova Herr Motion 5 km
Robin Johansson Skövde Herr Motion 5 km
Bosse Johansson Mariestads AIF Herr Motion 5 km
Mikael  Jonsson Skövde Herr Motion 5 km
Per-Ola Klasson Tibro Herr Motion 5 km
Roland Larsson Göteborg Herr Motion 5 km
Emil Liljedahl Skövde Herr Motion 5 km
Leo Magnusson SAIK Herr Motion 5 km
Johan Magnusson CEJN AB Herr Motion 5 km
Anders Magnusson Sjötorp Herr Motion 5 km
Mattias Malm Skövde Herr Motion 5 km
Göran Martinsson Martinssons Herr Motion 5 km
Albin Martinsson Martinssons Herr Motion 5 km
Kjell Milton Götene Herr Motion 5 km
Lars-Göran Pantzar Wadegårds åkeri AB Herr Motion 5 km
Axel Ramhult IK Ymer Herr Motion 5 km
Otto Seipel STOPPA KLOCKAN Herr Motion 5 km
Mattias Sjöstrand Skövde Herr Motion 5 km
Jan Stomberg Tidaholm Herr Motion 5 km
Hannes von Essen STOPPA KLOCKAN Herr Motion 5 km
Magnus Erixon Mölndals AIK Herr Tävling 10,5 km
Oscar Fläring IFK Skövde FIK Herr Tävling 10,5 km
Jonatan Fridolfsson SAIK Herr Tävling 10,5 km
Filmon Fshatsion Tidaholm SOK SISU Herr Tävling 10,5 km
Erik Gustafsson IK Albion Herr Tävling 10,5 km
Björn Hammar SAIK Herr Tävling 10,5 km
John Hullberg Hjo Herr Tävling 10,5 km
Vidar Johansson SAIK Herr Tävling 10,5 km
Ulf Larsson SOK Träff Herr Tävling 10,5 km
Sebastian Nilsson MAIK Herr Tävling 10,5 km
Alexander Nilsson MAIK Herr Tävling 10,5 km
Miguel Palm MAIK Herr Tävling 10,5 km
Markus Sundberg Lidköpings VSK Herr Tävling 10,5 km
Jonas Wallerman SOK Träff Herr Tävling 10,5 km
Jonathan Weichbrodt MAIK Herr Tävling 10,5 km
Erik Widmark IF Hagen OK Herr Tävling 10,5 km
Simon Wiklund IK Wilske Herr Tävling 10,5 km
Andreas Åkesson ÖIS Herr Tävling 10,5 km
Frans Brodelius Anticimex Skövde lag 1 Mixed stafett 10,5 km
David Eklöf Anticimex Skövde lag 1 Mixed stafett 10,5 km
Örjan Ringbom Anticimex Skövde lag 1 Mixed stafett 10,5 km
Mikael  Lidén Anticimex Skövde lag 2 Mixed stafett 10,5 km
Ida Nordh Anticimex Skövde lag 2 Mixed stafett 10,5 km
Karin Ottosson Anticimex Skövde lag 2 Mixed stafett 10,5 km
Bert Karlsson Anticimex Skövde lag 3 Mixed stafett 10,5 km
Roger Lindström Anticimex Skövde lag 3 Mixed stafett 10,5 km
Anne Lundgren Anticimex Skövde lag 3 Mixed stafett 10,5 km
Elina Hille Anticimex Skövde lag 4 Mixed stafett 10,5 km
Lotta Larsson Anticimex Skövde lag 4 Mixed stafett 10,5 km
Sandra Moberg Anticimex Skövde lag 4 Mixed stafett 10,5 km
Klara Fredrikson Kurt Mixed stafett 10,5 km
Tuva Kjellson Kurt Mixed stafett 10,5 km
Anders Ståhl Kurt Mixed stafett 10,5 km
Carl Björk IFK Skövde SK P12 3,5 km
Elias Ramhult IK Ymer P12 3,5 km
Carl Erixon Mölndals AIK P14 3,5 km
David Frank Skövde P14 3,5 km
Helmer Tallbacka IFK Skövde SK P14 3,5 km
Jacob  Pantzar Wadegårds åkeri AB P14 5 km
Albin Nystedt Svanström Skövde P16 5 km
Ludvig Ramhult IK Ymer P16 5 km
Melker Alvarsson IFK Skövde SK P2-10 1,6 km
Malte Alvarsson IFK Skövde SK P2-10 1,6 km
Hjalmar Anderberg IFK Skövde SK P2-10 1,6 km
Tage Askling IK Akele P2-10 1,6 km
Filip Bäckman Mölndal P2-10 1,6 km
Noah Eldholm Skövde P2-10 1,6 km
Arvid Engström Skövde P2-10 1,6 km
Sigge Friborg Skövde P2-10 1,6 km
Emanuel Georgson Skultorp P2-10 1,6 km
Filip Georgsson Tibro P2-10 1,6 km
Martin Gullersbo Martinssons P2-10 1,6 km
Milton Karlsson Linander Karlskoga P2-10 1,6 km
Jack Kilstam Skövde P2-10 1,6 km
Manfred Kindblom Bullaren P2-10 1,6 km
Leon Persson IFK Skövde SK P2-10 1,6 km
Gustav Ramsin IFK Skövde SK P2-10 1,6 km
Benjamin Yeaman STOPPA KLOCKAN P2-10 1,6 km
William Åhman IF Hagen FIK P2-10 1,6 km
Åsa Almström CEJN AB Stavgång 7,5 km
Stefan Eriksson Skara Stavgång 7,5 km
Åke Fredh Skövde Stavgång 7,5 km
Rolf Johansson CEJN AB Stavgång 7,5 km
Rolf Johansson Wadegårds åkeri AB stavgång 7,5 km
Kenneth Lamberg Skövde Stavgång 7,5 km
Peter Laudon Varnhem Stavgång 7,5 km
Ann-Marie Magnusson Skaraborgs sjukhus AT/FT lidk Stavgång 7,5 km
Frida Ottosson CEJN AB Stavgång 7,5 km
Karin Persson CEJN AB Stavgång 7,5 km
Stefan Quist Skövde Stavgång 7,5 km
Ingrid Rosén Lidköping Stavgång 7,5 km
Kent Sandberg Skövde Stavgång 7,5 km
Marie Seipel STOPPA KLOCKAN Stavgång 7,5 km
Lena Seipel STOPPA KLOCKAN Stavgång 7,5 km
Håkan Seipel STOPPA KLOCKAN Stavgång 7,5 km
Karin Svensson Skövde Stavgång 7,5 km
Klas Wadegård Wadegårds åkeri AB stavgång 7,5 km
Annelie Wallen Skövde Stavgång 7,5 km
Jonas von Essen STOPPA KLOCKAN Stavgång 7,5 km
Kristina Ödegård Lidköping Stavgång 7,5 km
Uppdaterad: 2017-10-11 20:53
Skribent: Nils Diehm

Gilla oss på Facebook:

Besök gärna våra sponsorer:

OLearys logo

FIRST_logo_black

Wellness

rclogo_english

iP1 SMS

 

Veckans besökare

Totalt antal besökare

Postadress:
IFK Skövde FIK av 1991 - Friidrott
Stefan Karlsson, Slingvägen 12
54140 Skövde

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info