Hoppa till sidans innehåll

Anmälda löpare 2018


OBS! Det kan dröja upp till en vecka från det att du betalat till det syns nedan i listan, p.g.a. hantering hos Plusgirot och i vår organisation.

Förnamn Efternamn Klubb/ort Klass Sträcka
Agnes Ramhult IK Ymer F2-10 1,6 km
Amelia Millved Rådene F2-10 1,6 km
Angelica Borg Skövde F2-10 1,6 km
Bianca Flodqvist Skövde F2-10 1,6 km
Elin Hurri Istrums SK F2-10 1,6 km
Ellen Askling IK Akele F2-10 1,6 km
Elsa  Trygg Falköping F2-10 1,6 km
Ida Holgersson Skövde F2-10 1,6 km
Julia Hullberg Hjo F2-10 1,6 km
Lova Hurri Istrums SK F2-10 1,6 km
Maja Holgersson IF Hagen FIK F2-10 1,6 km
Moa  Fridvinge Falköping F2-10 1,6 km
Molly Löw-Larsen Skövde F2-10 1,6 km
Siri Bjurén Ulvåker F2-10 1,6 km
Märta Löw-Larsen Skövde F2-11 1,6 km
Benjamin Flodqvist Skövde P2-10 1,6 km
Gustav Ramsin Istrums SK P2-10 1,6 km
Hampus Wilson Skövde P2-10 1,6 km
Harry Löw-Larsen Skövde P2-10 1,6 km
Jasper Magnusson Rådene P2-10 1,6 km
Leon Persson Skövde Cykelklubb P2-10 1,6 km
Lukas Frykler Skövde P2-10 1,6 km
Oliver  Trygg Falköping P2-10 1,6 km
Pontus Frykler Skövde P2-10 1,6 km
Simon Andersson Skövde P2-10 1,6 km
Theo Johansson Skövde P2-10 1,6 km
Alexandra Krettek Skövde Dam Motion 10,5 km
Alexandra Ronge Lonesome Runners Dam Motion 10,5 km
Ann-Cari Svantesson Ryda SK Dam Motion 10,5 km
Annika Holmen Skövde Dam Motion 10,5 km
Astrid Bergqvist Lerdala Dam Motion 10,5 km
Camilla Klaar Skövde Dam Motion 10,5 km
Camilla Tinglöv OK Gränsen Dam Motion 10,5 km
Catrin Samuelsson Skara KF Dam Motion 10,5 km
Eleonor Johansson Karlsborg Dam Motion 10,5 km
Emelie Ekstedt Ekstedts Järnhandel Dam Motion 10,5 km
Emma Hurri Istrums SK Dam Motion 10,5 km
Emma Musslinder Falköpning Dam Motion 10,5 km
Emma Vilemyr Skövde Dam Motion 10,5 km
Eva Löfnertz Andersson Friskis & Svettis Dam Motion 10,5 km
Git Karlsson Karlskoga Dam Motion 10,5 km
Hanna Ekman Torsö Dam Motion 10,5 km
Ingela Ahrling Skövde Dam Motion 10,5 km
Jennie Palmqvist Skövde Dam Motion 10,5 km
Jenny Larsson Göteborg Dam Motion 10,5 km
Jenny Sahlström Skövde Dam Motion 10,5 km
Jessika Arvidsson Skövde Dam Motion 10,5 km
Johanna Nilsson IFK Skövde Skidor Dam Motion 10,5 km
Josefin Carlsson Malmö Dam Motion 10,5 km
Josefin Holmström Skövde Dam Motion 10,5 km
Julia Ekman Torsö Dam Motion 10,5 km
Karin Sonesson Lysekil Dam Motion 10,5 km
Lisa Edström Stockholm Dam Motion 10,5 km
Lisa Edström Enskede Dam Motion 10,5 km
Malin Albertsson Skara Dam Motion 10,5 km
Malin Lindberg Skövde Dam Motion 10,5 km
Maria Larsson Göteborg Dam Motion 10,5 km
Robyn Higgins Sydafrika Dam Motion 10,5 km
Sofia Breding Skövde Dam Motion 10,5 km
Sofia Gustavsen Grästorp Dam Motion 10,5 km
Wallescka Östlund Skövde Dam Motion 10,5 km
Yvonne Jonsson IK Albion Dam Motion 10,5 km
Åsa Alsiö IK Wilske Dam Motion 10,5 km
Åsa Åstrand Falköping Dam Motion 10,5 km
Aleksandra Gustavsson Lidköping IS Dam Tävling 10,5 km
Cecilia Flodqvist Skövde Triathlon Dam Tävling 10,5 km
Christina Johansson Skövde Triathlon (via CEJN AB) Dam Tävling 10,5 km
Erika Eriksson Billingen X-trail SC Dam Tävling 10,5 km
Gun Engström IF Hagen FIK Dam Tävling 10,5 km
Jennie Malm SOK Knallen Dam Tävling 10,5 km
Karin Magnusson IF Hagen FIK Dam Tävling 10,5 km
Malin  Strand Sävedalens AIK Dam Tävling 10,5 km
Moa  Alsiö IK Wilske Dam Tävling 10,5 km
Sara  Christiansson Sävedalens AIK Dam Tävling 10,5 km
Anders Arvidsson Kvänum Kök AB Herr Motion 10,5 km
Anders Bertilsson Binneberg Herr Motion 10,5 km
Anders Johansson Karlsborg Herr Motion 10,5 km
Anders Josefsson IK Albion Herr Motion 10,5 km
Andreas Smedberg Torsö Herr Motion 10,5 km
Andreas Söderlund Trollhättan Herr Motion 10,5 km
Bernt Henriksson Gudhems IF Herr Motion 10,5 km
Berth Davidsson Falköping Herr Motion 10,5 km
Björn Alfredsson Forsvik Herr Motion 10,5 km
Christian Ellström Västerås Herr Motion 10,5 km
Daniel Aspenbäck Skövde Herr Motion 10,5 km
Daniel Glinatsi Skövde Herr Motion 10,5 km
Daniel Larsson Borgstena Idrottsförening Herr Motion 10,5 km
Daniel Svensson Borgstena IF Herr Motion 10,5 km
Erik Bergqvist Lerdala Herr Motion 10,5 km
Erik Doverholm CEJN AB Herr Motion 10,5 km
Erik Hjertonsson Team 30K - Skövde Triathlon Herr Motion 10,5 km
Erik Karlsson Göteborg Herr Motion 10,5 km
Espen Grönning Skövde Herr Motion 10,5 km
Fredrik Davidsson Falköping Herr Motion 10,5 km
Fredrik Johansson Moholm Herr Motion 10,5 km
Hans Ericson Skövde Herr Motion 10,5 km
Hans-G Bernhard Skövde Herr Motion 10,5 km
Henrik Karlsson Skövde Herr Motion 10,5 km
Henrik Uhr Skövde Herr Motion 10,5 km
Håkan Bertilsson Timmersdala Herr Motion 10,5 km
Jacob Larsson Hjo Herr Motion 10,5 km
Jan-Ove Andersson Mariestads AIF Herr Motion 10,5 km
Jesper Holgersson Skövde Herr Motion 10,5 km
Jim Björnfot Göteborg Herr Motion 10,5 km
Jimmie Jonsson Mariestad Herr Motion 10,5 km
Jimmy Johansson Skövde Herr Motion 10,5 km
Jimmy Karlsson Skövde Herr Motion 10,5 km
Johan Carlsson Skövde Herr Motion 10,5 km
Johan Jemsö Skövde Herr Motion 10,5 km
Johan Larsson Lilla Kyrketorp IF Herr Motion 10,5 km
Johan Larsson Försvarsmakten Herr Motion 10,5 km
Johan Skarp Götenehus AB Herr Motion 10,5 km
Johannes Ekman VGR Herr Motion 10,5 km
John Hullberg Hjo Herr Motion 10,5 km
John Woollett CEJN AB Herr Motion 10,5 km
Jonas Imberg Skövde Herr Motion 10,5 km
Jonathan Andersson Kvänum Kök AB Herr Motion 10,5 km
Jonny Andersson Skövde Herr Motion 10,5 km
Kristoffer Fredén Skövde Herr Motion 10,5 km
Lars Johansson CEJN AB Herr Motion 10,5 km
Linus Maajuuri Skövde Herr Motion 10,5 km
Linus Nielsen Heelstriker RC Herr Motion 10,5 km
Magnus Källner CEJN AB Herr Motion 10,5 km
Magnus Lundell Försvarsmakten Herr Motion 10,5 km
Magnus Lundgren Skövde Herr Motion 10,5 km
Marcus Johansson Moholm Herr Motion 10,5 km
Marcus Malm Skövde Herr Motion 10,5 km
Marcus Wernvik IK Nocout.se Herr Motion 10,5 km
Markus Gunnarsson Skövde Herr Motion 10,5 km
Markus Öhman Hjo VK Herr Motion 10,5 km
Martin Grehn Kvänums IF Herr Motion 10,5 km
Martin Gustavsen Grästorp Herr Motion 10,5 km
Martin Persson CEJN AB Herr Motion 10,5 km
Mats Hultman Skövde Herr Motion 10,5 km
Mikael Jonsson Skövde Herr Motion 10,5 km
Niklas Söderlund Lidköping Herr Motion 10,5 km
Paul Nyberg Karlsborg Herr Motion 10,5 km
Per Hurri Istrums SK Herr Motion 10,5 km
Per Otto Ekman Torsö Herr Motion 10,5 km
Peter Eriksson Karlsborg Herr Motion 10,5 km
Peter Kylänperä Skövde Herr Motion 10,5 km
Peter Larsson Hjo Herr Motion 10,5 km
Peter Sjölander Elevhälsan Skövde Kommun Herr Motion 10,5 km
Pär Karlsson Axvall Herr Motion 10,5 km
Ragnar Bern Göteborg Herr Motion 10,5 km
Rasmus Ekstedt Ekstedts Järnhandel Herr Motion 10,5 km
Richard Rönnerman Skövde Herr Motion 10,5 km
Simon Holst Skövde Herr Motion 10,5 km
Simon Kronlund Skövde Herr Motion 10,5 km
Stefan Kasteman Karlsborg Herr Motion 10,5 km
Tobias den Braver OK Gränsen Habo Herr Motion 10,5 km
Tomas Ekstedt Ekstedts Järnhandel Herr Motion 10,5 km
Ulf Wahlström Karlsborgacyklisterna Herr Motion 10,5 km
Umberto Piastra Karlsborg Herr Motion 10,5 km
Urban Nilsson Karlstad Herr Motion 10,5 km
Albin Alsiö IK Wilske Herr Tävling 10,5 km
Anders Magnusson IF Hagen FIK Herr Tävling 10,5 km
Anton Pettersson Mariestad AIF Herr Tävling 10,5 km
Johan Lindgren IK Akele Herr Tävling 10,5 km
Jonas Wallerman SOK Träff Herr Tävling 10,5 km
Linus Nygren Ulricehamns FK Herr Tävling 10,5 km
Magnus Erixon Mölndals AIK Herr Tävling 10,5 km
Marcus Björk IFK Skövde Skidor Herr Tävling 10,5 km
Markus Sundberg Lidköpings VSK Herr Tävling 10,5 km
Mikel Ayani Skövde Triathlon Herr Tävling 10,5 km
Rikard Vilemyr AXA Sports Club Herr Tävling 10,5 km
Simon Wiklund IK Wilske Herr Tävling 10,5 km
Ulf Larsson SOK Träff Herr Tävling 10,5 km
Lena Blom Franska Expressen Mixed stafett 10,5 km
Ambjörn Fagerström Franska Expressen Mixed stafett 10,5 km
Carine Fagerström Franska Expressen Mixed stafett 10,5 km
Catherine Fagerström Franska Expressen Mixed stafett 10,5 km
Florent Fagerström Franska Expressen Mixed stafett 10,5 km
Stefan Carlsson Running Carlssons Mixed stafett 10,5 km
Klara Fredrikson Team Kurt Mixed stafett 10,5 km
Tuva Kjellson Team Kurt Mixed stafett 10,5 km
Anders Ståhl Team Kurt Mixed stafett 10,5 km
Theresa Kovacs Mariestad Dam Motion 3,5 km
Cornelia Dahl Stenstorp F12 3,5 km
Klara Kovacs Jonsson Mariestad F12 3,5 km
Hanna Alsiö IK Wilske F14 3,5 km
Thea Karlsson Axvall F14 3,5 km
Tove Gustafsson Istrums SK F14 3,5 km
Gustav Zettervall Varnhem P12 3,5 km
Hampus Otterborg Tidaholm P12 3,5 km
Herman Dahl Stenstorp P12 3,5 km
Julius Wiklund IK Wilske P12 3,5 km
Milton Karlsson Linander Karlskoga P12 3,5 km
Tage Askling IK Akele P12 3,5 km
Viggo Kovacs Jonsson Mariestad P12 3,5 km
Elias Ramhult IK Ymer P14 3,5 km
Agneta  Larsson Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Alexandra Stark Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Amanda Malm Skövde Dam Motion 5 km
Anna Floren Falköping Dam Motion 5 km
Anna Larsson Tibro Dam Motion 5 km
Anna  Floren Falköping Dam Motion 5 km
Ann-Charlotte Johansson Lidköping IS Dam Motion 5 km
Anneli Hellström Tibro Dam Motion 5 km
Ann-Sofie Liljegren Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Beatrice Tjäder Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Britta Olausson Skara Dam Motion 5 km
Camilla Bertilsson Timmersdala Dam Motion 5 km
Carina Eriksson Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Carolina Angesjö Skövde Dam Motion 5 km
Caroline Karlsson Axvall Dam Motion 5 km
Caroline Nilsson Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Cecilia Nielsen Heelstriker RC Dam Motion 5 km
Cecilia Sjöman Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Elisabet Persson Åtvidaberg Dam Motion 5 km
Ellinor Mellström Hjo Dam Motion 5 km
Erika Svensson Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Eva Suttenbach Skara Dam Motion 5 km
Eva-Britt Svensson Skövde Dam Motion 5 km
Fanny Wixtröm Skövde Dam Motion 5 km
Gunilla Lindh Tibro Dam Motion 5 km
Hanna Lindqvist Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Helena Martinsson Skövde Dam Motion 5 km
Hilda Malm Skövde Dam Motion 5 km
Ingela Mikanovic Frösve Dam Motion 5 km
Iri Gripenwald Skövde Dam Motion 5 km
Jenny Beckman Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Jenny Ek Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Johanna Svensson Skövde Dam Motion 5 km
Kajsa den Braver OK Gränsen Habo Dam Motion 5 km
Karin Willbo Skara Dam Motion 5 km
Kristina Fredriksson Skara Dam Motion 5 km
Kristina Johansson Skövde Kommun Dam Motion 5 km
Lena  Kinnander Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Lina Tauru Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Linda Axén Skövde Dam Motion 5 km
Linda Larsson Skövde Dam Motion 5 km
Linn Sjöholm Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Linnea Eriksson Väring Dam Motion 5 km
Lotta Nyman Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Lotten Svensson Skövde Dam Motion 5 km
Madeleine  Lindström Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Malin Bladh Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Malin Eriksson Väring Dam Motion 5 km
Mathilda Carlsson Hjo Dam Motion 5 km
Miriam Häggstam Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Månnicka  Skoglund Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Nina Hamzic Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Noomi Saarikari Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Sofia Axelsson Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Sofia Carlén Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Sonja Malm Lerdala Dam Motion 5 km
Susanne Johansson Hjo Dam Motion 5 km
Susanne Kampf Skara Dam Motion 5 km
Zaga Floren Skövde Dam Motion 5 km
Åsa Millved Rådene Dam Motion 5 km
Åsa Williamsson Käpplundaskolan Dam Motion 5 km
Lina Karlsson Lidköping IS F16 5 km
Tove den Braver OK Gränsen Habo F16 5 km
Andreas Lindh Skövde Herr Motion 5 km
Bosse Johansson Mariestad AIF Herr Motion 5 km
Conny Månsson Skövde Herr Motion 5 km
Gunnar Axén Skövde Herr Motion 5 km
Hans Andersson Åtvidaberg Herr Motion 5 km
Håkan Risberg Stoppa Klockan Herr Motion 5 km
Jan Stomberg Tidaholm Herr Motion 5 km
Jan-Erik Backman Tidaholm Herr Motion 5 km
Jesper Andersson Käpplundaskolan Herr Motion 5 km
Jesper Sjöholm Tibro Herr Motion 5 km
Jonas Hagerö CEJN AB Herr Motion 5 km
Jörgen Larsson Hjo Herr Motion 5 km
Kenneth Sandberg Skövde Herr Motion 5 km
Kjell Milton Istrums SK Herr Motion 5 km
Lars-Åke Eriksson Stoppa Klockan Herr Motion 5 km
Lennart Johansson Mariestad Herr Motion 5 km
Mattias Gustavsson Käpplundaskolan Herr Motion 5 km
Michel Eriksson Huskvarna Herr Motion 5 km
Mikael Andersson Käpplundaskolan Herr Motion 5 km
Mårten Malmgren Käpplundaskolan Herr Motion 5 km
Ove Nielsen Käpplundaskolan Herr Motion 5 km
Peder Wilson Skövde Herr Motion 5 km
Per Olausson Skara Herr Motion 5 km
Pär Ljungqvist Käpplundaskolan Herr Motion 5 km
Rifet Avdic Skövde Herr Motion 5 km
Rolf Johansson Skövde Herr Motion 5 km
Ronnie Ellström Skövde Herr Motion 5 km
Sebastian  Hildingson Käpplundaskolan Herr Motion 5 km
Stefan Johansson CEJN AB Herr Motion 5 km
Stefan Karlsson Alsiö IK Wilske Herr Motion 5 km
Stu Irvine Axén Skövde Herr Motion 5 km
Thomas  Fridvinge Falköping Herr Motion 5 km
Tommy Johansson Skövde Herr Motion 5 km
Alfred Ramhult IK Ymer P16 5 km
Carl Erixon Mölndals AIK P16 5 km
David Musslinder Falköpning P16 5 km
Love Ramhult IK Ymer P16 5 km
Annelie Blom Stenstorp Stavgång 7,5 km
Ellen Hjelmare Stoppa Klockan Stavgång 7,5 km
Göran Wahlström SOK Unden Stavgång 7,5 km
Lena Seipel Stoppa Klockan Stavgång 7,5 km
Magdalen Blom Stenstorp Stavgång 7,5 km
Marie Seipel Stoppa Klockan Stavgång 7,5 km
Peter Ekstedt Ekstedts Järnhandel Stavgång 7,5 km
Rolf Johansson CEJN AB Stavgång 7,5 km
Surabhi Bjerkhagen Skövde Stavgång 7,5 km
Åke Fredh Skövde Stavgång 7,5 km
Uppdaterad: 22 AUG 2018 22:30 Skribent: Nils Diehm

Gilla oss på Facebook:

Besök gärna våra sponsorer:

OLearys logo

FIRST_logo_black

Wellness

rclogo_english

iP1 SMS

 

Veckans besökare

Totalt antal besökare

Postadress:
IFK Skövde FIK av 1991 - Friidrott
Stefan Karlsson, Slingvägen 12
54140 Skövde

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info