Hoppa till sidans innehåll

Anmälda löpare 2018


OBS! Det kan dröja upp till en vecka från det att du betalat till det syns nedan i listan, p.g.a. hantering hos Plusgirot och i vår organisation.

Förnamn Efternamn Klubb/ort Klass Sträcka
Bianca Flodqvist Skövde Dam 1 km
Ida Fredén Skövde Dam 1 km
Emelie Ganebäck Skövde Dam 1 km
Emma Kroon Skövde Dam 1 km
Lova Lidén Skövde Dam 1 km
Nora Lundgren Skövde Dam 1 km
Elin Nordh Skövde Dam 1 km
Margareta Persson Skövde Dam 1 km
Isa Sjöberg Tibro Dam 1 km
Benjamin Flodqvist Skövde Herr 1 km
Simon Fredén Skövde Herr 1 km
Lukas Frykler Skövde Herr 1 km
Pontus Frykler Skövde Herr 1 km
Isak Hattevig Skövde Herr 1 km
Lowe Hattevig Skövde Herr 1 km
Olle Hattevig Skövde Herr 1 km
Aksel Hultkvist Skövde Herr 1 km
Alvin Johansson Skövde Herr 1 km
Elvin Johansson Skövde Herr 1 km
Vincent Johansson Skövde Herr 1 km
Adam Kroon Skövde Herr 1 km
Linus Lidén Skövde Herr 1 km
Filip Liljegren Skövde Herr 1 km
Isak Liljegren Skövde Herr 1 km
Anton Lundgren Skövde Herr 1 km
Ian Sjöberg Tibro Herr 1 km
Loe Sjöberg Tibro Herr 1 km
Monica Allerskär Ljungsbro Dam 5 km
Tina Andersson STC Skövde Dam 5 km
Anna Arvidsson Bengts Vänner Dam 5 km
Jessika Arvidsson Skövde Dam 5 km
Linda Axén Skövde Dam 5 km
Anna Bergman Moderaterna i Skövde Dam 5 km
Linn Bergqvist Skövde Dam 5 km
Linn Bergqvist STC Skövde Dam 5 km
Ida Emstedt STC Skövde Dam 5 km
Anne-Sofie Erlandsson STC Skövde Dam 5 km
Cecilia Flodqvist Skövde Dam 5 km
Kristin Gannerud STC Skövde Dam 5 km
Matilda Gustafsson Ödeshög Dam 5 km
Louise Hasselqvist Furhoffs Dam 5 km
Henrietta Hjelm STC Skövde Dam 5 km
Elin Hjärtqvist Socialdemokraterna Skövde Dam 5 km
Sara Holmgren Sthlm City Triathlon Dam 5 km
Bâra Rõs Ingimarsdóttir STC Skövde Dam 5 km
Christina Johansson Skövde Triathlon Dam 5 km
Evelina Johansson Gullboda IF Töreboda Dam 5 km
Gunilla Johansson OK Skogsstjärnan Töreboda Dam 5 km
Kajsa Johansson SLA Dam 5 km
Lillemor Johansson SLA Dam 5 km
Olivia Johansson STC Skövde Dam 5 km
Õlöf Jónsdóttir STC Skövde Dam 5 km
Ebba Karlsson SLA Dam 5 km
Klara-Bella Karlsson STC Tibro Dam 5 km
Rebecka Källner Örebro Dam 5 km
Camilla Lindberg Skövde Dam 5 km
Julia Lindström Skövde Dam 5 km
Anna Ljungberg Moderaterna i Skövde Dam 5 km
Erika Linnéa Lund STC Skövde Dam 5 km
Gunilla Löfvenborg Moderaterna i Skövde Dam 5 km
Hilda Malm Skövde Dam 5 km
Ellinor Mellström Hjo Dam 5 km
Malin Strand Sävedalens AIK Dam 5 km
Anna Tervakoski Tibro Dam 5 km
Linnea Turesson STC Skövde Dam 5 km
Sandra Törnqvist STC Karlsborg Dam 5 km
Mariann Walkeapää STC Skara Dam 5 km
Lisa Weimann FAIK OK Dam 5 km
Moa Wernersson STC Skövde Dam 5 km
Mari Carlsson Socialdemokraterna Skövde Dam 5 km
Monica Green Socialdemokraterna Skövde Dam 5 km
Ingela Mikanovic Socialdemokraterna Skövde Dam 5 km
Andreas Agerborn IFK Skövde handboll A pojk 2 Herr 5 km
Marc Agerborn IFK Skövde handboll A pojk 2 Herr 5 km
Nils Ahlner  IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Erik Andersson IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Erik Andersson Skövde Herr 5 km
Lukas Andersson IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Johan Ask Socialdemokraterna Skövde Herr 5 km
Rifet Avdic Skövde Herr 5 km
Gunnar Axén Skövde Herr 5 km
Göran Bergman Socialdemokraterna Skövde Herr 5 km
Alex Bergström Socialdemokraterna Skövde Herr 5 km
Tommy Blom Furhoffs Herr 5 km
Joel Blomstrand IFK Skövde handboll A pojk 2 Herr 5 km
Albin Borg IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Isak Borg IFK Skövde handboll B pojk Herr 5 km
Simon Brodow IFK Skövde handboll B pojk Herr 5 km
Adem Burzic IFK Skövde handboll A pojk 2 Herr 5 km
Pär Bönnestig Moderaterna i Skövde Herr 5 km
Erik Carlberg IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Robert Ciabatti Socialdemokraterna Skövde Herr 5 km
Sebastian Clausson Socialdemokraterna Skövde Herr 5 km
Axel Dahl IFK Skövde handboll B pojk Herr 5 km
Peter Dartman Furhoffs Herr 5 km
Viktor Edvinsson IFK Skövde handboll A pojk 2 Herr 5 km
Stefan Ekberg Bengts Vänner Herr 5 km
William Elovson IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Vilhelm Feltsten IFK Skövde handboll B pojk Herr 5 km
Gustav Frackiewicz IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Oskar Frisk IFK Skövde handboll A pojk 2 Herr 5 km
Henrik Frykler Skövde Herr 5 km
Björn Furhoff Furhoffs Herr 5 km
Oskar Gertsson IFK Skövde handboll A pojk 2 Herr 5 km
Isak Green IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Pontus Gunnarsson Skövde Triathlon Herr 5 km
Josef Gustafsson Ödeshög Herr 5 km
Lukas Gustafsson IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Lars Gustavsson Skövde Herr 5 km
Melker Hård IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Jonas Imberg Skövde Herr 5 km
Tobias Jangeind IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Anders G Johansson Moderaterna i Skövde Herr 5 km
Andreas Johansson STC Skövde Herr 5 km
Fredrik Johansson OK Skogsstjärnan Töreboda Herr 5 km
Jens Johansson SLA Herr 5 km
Lennart Johansson Mariestad Herr 5 km
Rolf Johansson Skövde Herr 5 km
Sigge Johansson SLA Herr 5 km
Mikael Järlström Skövde Herr 5 km
Anders Karlsson Moderaterna i Skövde Herr 5 km
Andreas Karlsson Furhoffs Herr 5 km
Elias Karlsson IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Erik Karlsson SLA Herr 5 km
Hampus Karlsson IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Oskar Karlsson IFK Skövde handboll A pojk 2 Herr 5 km
Roger Karlsson SLA Herr 5 km
Agust Larsson IFK Skövde handboll B pojk Herr 5 km
Axel Larsson STC Skövde Herr 5 km
Eskil Larsson IFK Skövde handboll B pojk Herr 5 km
Hugo Larsson IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Jörgen Larsson Hjo Herr 5 km
Peter Larsson Furhoffs Herr 5 km
Isak Lindberg IFK Skövde handboll A pojk 2 Herr 5 km
Magnus Lindqvist STC Falköping Herr 5 km
Elis Lindström IFK Skövde handboll A pojk 2 Herr 5 km
Noel Litstrand IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Adam Ljungkvist IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Robert Lundqvist Socialdemokraterna Skövde Herr 5 km
Anders Löfvenborg Moderaterna i Skövde Herr 5 km
Lucas Magnusson IFK Skövde handboll A pojk 2 Herr 5 km
Samir Maissa Furhoffs Herr 5 km
Michael Nimstad Moderaterna i Skövde Herr 5 km
Ludvig Nord IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Anders Nothzén Göteborg Herr 5 km
Niklas Oskarsson IFK Skövde handboll A pojk 2 Herr 5 km
Emil Persson Skultorps IF Herr 5 km
Joakim Persson Furhoffs Herr 5 km
Fredrik Pettersson STC Skövde Herr 5 km
Mikael Rask Socialdemokraterna Skövde Herr 5 km
Herman Schneider IFK Skövde handboll A pojk 2 Herr 5 km
Viktor Siem IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Alexander Skoog IFK Skövde handboll A pojk 2 Herr 5 km
Jan Stomberg Tidaholm Herr 5 km
Kalle Ström IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Niclas Ståhl Falköping Herr 5 km
Oskar Svantesson IFK Skövde handboll A pojk 2 Herr 5 km
Kalle Sääf IFK Skövde handboll A pojk Herr 5 km
Joseph Tamasang Moderaterna i Skövde Herr 5 km
Andreas Wahlström Tibro Herr 5 km
Robert Wahlström Socialdemokraterna Skövde Herr 5 km
Anders Wiberg Skövde Herr 5 km
Markus Wästefors Moderaterna i Skövde Herr 5 km
Levent Özdes IFK Skövde handboll B pojk Herr 5 km
Uppdaterad: 07 SEP 2018 20:16 Skribent: Nils Diehm

Gilla oss på Facebook:

Besök gärna våra sponsorer:

OLearys logo

FIRST_logo_black

Wellness

rclogo_english

iP1 SMS

 

Veckans besökare

Totalt antal besökare

Postadress:
IFK Skövde FIK av 1991 - Friidrott
Stefan Karlsson, Slingvägen 12
54140 Skövde

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info